EnglishEnglish
 
Edyta Górniak - Love 2 Love - Jubileusz 25-lecia

Edyta Górniak - "Love 2 Love" - Jubileusz 25-lecia

niedz., 14 lutego 2016, 19:00

Tauron Arena Kraków
Stanisława Lema 7
31-571, Kraków
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Ze względu na brak możliwości skoordynowania wszystkich, głównych gości finałowego koncertu Jubileuszowego Pani Edyty Górniak w Krakowie trasy "Love 2 Love" zaplanowanego na 9.12.2015 r. podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu na datę 14.02.2016 r.

Zmieni się również miejsce koncertu - nowa lokalizacja to Hala Wisły Kraków.
Opis

Edyta Górniak, największa gwiazda polskiej estrady, w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaplanowała wydanie nowej, długo oczekiwanej płyty oraz trasę koncertową „Love 2 Love”, pierwszą od 15 lat, na miarę światowych produkcji. Wydarzenie jakiego w tym kraju jeszcze nie było, przy każdym koncercie będzie pracować 150 osób. Artystka zaangażowała się w trasę na 110%, od kilku miesięcy trwają przygotowania, bierze lekcje tańca oraz śpiewu w Nowym Jorku aby być w świetnej formie. Trasa jest dopracowywana w każdym calu z dbałością o  najdrobniejsze szczegóły. Edyta Górniak specjalnie na swoje koncerty zaopatrzyła się w mikrofon ze Stanów Zjednoczonych, taki sam jak używa Beyonce czy Celine Dion. Fani z pewnością mogą liczyć na spektakularne show, w którym wystąpią tancerze i muzycy z najwyższej półki. Pojawi się ogromna scena oraz multimedia sprowadzane z Niemiec, w tym 200 metrowy ekran. Ekipa techniczna będzie składać się z najlepszych dźwiękowców, operatorów, oświetleniowców oraz pirotechników. Nie bez powodu przedsięwzięcie przekracza budżet sięgający 4 milionów złotych.

Organizatorzy na każdym z koncertów spodziewają się kilku, a nawet kilkunastu tysięcy widzów, którzy wypełnią największe hale w Polsce po brzegi. W trakcie koncertu, który będzie trwał prawie 2 godziny możemy być pewni, że artystka wykona przeboje z okresu całej swojej kariery, m.in. "To nie ja", „Dotyk”, "Jestem kobietą", „Nie proszę o więcej” i "To nie tak jak myślisz". Z pewnością nie może zabraknąć najnowszych przebojów takich jak „Your High”, „Glow On” czy „Oczyszczenie” z zapowiadanej płyty, która pojawi się już jesienią tego roku.

Bilety
Sprzedaż zakończona.