EnglishEnglish
 
ELDO- JOTUZE-Daniel Drumz- Live Band

ELDO/ JOTUZE/Daniel Drumz/ Live Band

sob., 2 grudnia 2017, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Eldo / Jotuze  - "20 lat mikrofony w rękach TOUR" we Wrocławiu! 

Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej. 

We Wrocławiu spotykamy się 2 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze

Dokładnie 20 lat temu w warszawskim klubie Remont miał miejsce debiut sceniczny rapera, który wystąpił wtedy u boku kolegów z grupy Edytoriał. Po dwóch dekadach ELDO jest jedną z ikon polskiej kultury hip hop. Na swoim koncie ma autorstwo ponad 10 długogrających albumów, z których wiele ma w Polsce status klasycznych oraz setki zagranych koncertów, a 20. rok nieprzerwanej obecności na scenie czyni go jednym z najdłużej aktywnych raperów w Polsce.

W ramach trasy „20 lat mikrofony w rękach” na scenach 5 polskich miast będzie można usłyszeć najważniejsze utwory z dyskografii rapera i nie tylko. Na każdym z koncertów pojawi się także Jotuze – współzałożyciel Grammatika – z którym ELDO wykona numery legendarnego już warszawskiego składu. Zza konsolety wesprze ich Daniel Drumz, a to wszystko z akompaniamentem 4-osobowego instrumentalnego bandu.

Bilety:

45 zł - przedsprzedaż
50 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.