EnglishEnglish
 
Elektro Klub

Elektro Klub

sob., 6 lutego 2016, 19:00
( Wejście od godz. 18 )


Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-005, Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

Technomagicy i czarodzieje, mistrzowie uzdrawiania basem, cyberkapłani kosmosu, zdolni wpędzić w trans nawet najbardziej odpornych laików, zawitają do Katowic już 6 lutego, by w salach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, przeprowadzić pierwszy w dziejach Ziemi rytuał elektromagnetycznego połączenia z Wszechświatem.

Podwoje tymczasowej technoświątyni otworzą się przed wyznawcami już o 18:00, a godzinę później za ołtarzem z decków i samplerów pojawią się pierwsi akolici, którzy przeprowadzą was przez skomplikowany, wielogodzinny rytuał otwierania jaźni za pomocą dźwięków, które narodziły się gdzieś w kosmosie.

Wprost z Miami dotrze do Katowic Danny Daze, jeden z współtwórców kościoła opartego na wierze w zbawczą moc detroit techno i tańców wywodzących się z klasycznego breakdance. Oczyszczeni potężnym miami bassem, skąpani w zbawczych brzmieniach new wave, możecie swobodnie wybierać kolejne ścieżki eksperymentu. To od Was zależy, czy poszukacie jedności z kosmosem w secie proponowanym przez jednego z najlepiej rozpoznawalnych magów niemieckiej sceny elektronicznej - Superpitchera, który pomimo długich przerw w nagrywaniu kolejnych płyt, wciąż nie ustaje w wysiłkach, by pomóc jak największej liczbie ludzi w otwarciu jaźni za pomocą muzyki, czy też zdecydujecie się na bezkompromisowe technorytuały, proponowane przez LUCY, łączącego włoską wrażliwość z niemiecką bezkompromisowością w operowaniu basem zmieniającym świadomość.

Nim dotrwacie do świtu, przyjdzie wam uczestniczyć również w eksperymentalnej terapii, prowadzonej przez jedyną w swoim rodzaju ADĘ, kapłankę kultu techno z Hamburga, która za pomocą kojących ambientów i chilloutowych bitów postara się przebiegunować wasze mózgi, otwierając je na kontakt z kosmiczną jaźnią. Zwolenników polskiej szkoły eksperymentowania z jaźnią w tempie kilkudziesięciu bitów na minutę przyciągnie zapewne rytuał prowadzony przez Chino, który wraz z B. Baranem, zaprezentuje tajemnicze rytuały krakowskiej szkoły techno. Jeśli zaś wolicie klasyczne oraz wielokrotnie sprawdzone metody wprowadzania się w trans i nawiązywania kontaktu z własnym wnętrzem, przy kolejnym ołtarzu królował będzie niepodzielnie Efdemin, kolejny z wielkich technoszamanów zza naszej zachodniej granicy, którego sety słyną z nieprzewidywalności.

Połącz się z kosmosem! Dołącz do najważniejszego rytuału 2016 roku! Ponad 10 godzin muzyki, dwie sceny i strefy specjalne. Bądź wśród pierwszych ludzi, którzy poznają muzykę płynącą z kosmosu! Otwórz jaźń na bas! Stań się częścią naszego eksperymentu!

⚡ TIMETABLE ⚡

Słoneczna/ Solar Room 

19.00 B.BARAN & CHINO (Live)
20.00 ADA (DJ set)
22.00 SUPERPITCHER (DJ set)
00.00 DANNY DAZE (DJ set)
02.00 EFDEMIN (DJ set)
04.00 LUCY (DJ set)

☾ Sala Księżycowa/ Lunar Room ☾

19.00 AARPS (Live)
20.00 TER (Live)
21.00 MIRT (Live)
22.00 PALCOLOR (Live)
00.00 IRON NOIR (Live)
02.00 FISCHERLE (Live)
04.00 IRON NOIR (Live)

Bilety
Sprzedaż zakończona.