EnglishEnglish
 
Ethno Jazz Festival: Ive Mendes

Ethno Jazz Festival: Ive Mendes

śr., 16 maja 2012, 20:00

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis


Informujemy, że koncert został przeniesiony do  sali RCTB przy Hali Stulecia  ul. Wystawowa 1 . Zakupione bilety zachowują ważność. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu wymiany biletów na nowe, na miejscu zostaną wskazane nowe miejsca siedzące dopasowane do rozłożenia sali i stref cenowych

Koncert rozpocznie się o godz. 20.45, o godz. 19:30 zostaną otwarte kasy.


 

Ive Mendes  

"Brazylijska Sade" po raz pierwszy we Wrocławiu!

Okrzyknięta przez krytyków "brazylijską Sade" artystka, uwodząca głosem i nietuzinkową urodą, wiosną zaprezentuje się przed wrocławską publicznością

Autorka takich przebojów, jak "If You Leave Me Now", "Natural High" czy "What You Love To Do" wystąpi 16 maja w hali Orbita w ramach Ethno Jazz Festival 2012.

Brazylijska wokalistka Ive Mendes przyszła na świat w Ceres. Dorastała śpiewając w kościelnym chórze oraz uczyła się gry na pianinie. W jej żyłach płynie krew portugalsko-hiszpańsko-francusko-indiańska. Sławę przyniosły Ive piosenki takie jak: "Natural High", "If You Leave Me Now" oraz "Casticais". Nazywana jest "brazylijską Sade". 

Przez jakiś czas Ive studiowała muzykę na uniwersytecie w Goiani oraz uczyła w szkole, następnie wróciła w swoje rodzinne strony i zdecydowała się zająć muzyczną karierą. Występowała w lokalnych klubach i kafejkach, zaś miłosne perturbacje sprawiły, że w ciągu kilku dni napisała pięć piosenek, z których największą sławą cieszyła się "Casticais". 

 Talent Brazylijki dostrzegł producent muzyczny z Rio i zaproponował jej nagrania w studiach w Sao Paulo i Rio. Ive nagrała wówczas pierwszy utwór w studio, zatytułowany "Hanime", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do serialu "Corpo Dourado". Międzynarodowa kariera Ive Mendes rozpoczęła się w Londynie, kiedy to urzekła swoim głosem producenta Sade – Robina Millara. Współpraca z nim zaowocowała w 2004 roku debiutanckim albumem „Ive Mendes”. Millar był także obecny przy produkcji najnowszego krążka „Magnetism”, który został znakomicie przyjęty zarówno przez krytykę jak i publiczność. Już w tydzień po premierze album uzyskał status Złotej Płyty.

Ive Mendes to artystka jedyna w swoim rodzaju. Ma swój własny styl, który pokochały miliony fanów na całym świecie.

Źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:
160 zł – I miejsca
125 zł – II miejsca
100 zł – III miejsca
75 zł – IV miejsca
50 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

Bilety
Sprzedaż zakończona.