EnglishEnglish
 
Ethno Jazz Festival: Kovalczyk Big Band Project

Ethno Jazz Festival: Kovalczyk Big Band Project

niedz., 19 października 2014, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

KOVALCZYK BIG BAND PROJECT LIVE NA ETHNO JAZZ FESTIVAL 2014!

W ramach tegorocznego Ethno Jazz Festival we Wrocławiu wystąpi charyzmatyczny wokalista o niespotykanej na polskim rynku muzycznym barwie głosu – KOVALCZYK! Przez krytyków muzycznych uznany za największy "czarny" głos polskiej sceny muzycznej i porównywany do takich głosów światowych scen, jak m.in. James Brown! Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej analogowo zarejestrowaną płytę, „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”, która znalazła się w wielu zestawieniach i podsumowaniach najlepszych płyt 2013 r. Stało się tak nie tylko za sprawą zawartości muzycznej, ale również z uwagi na sposób realizacji. Materiał na płytę został w całości zagrany na żywo i zarejestrowany na taśmę analogową w studiach Polskiego Radia. Album po znakomitym przyjęciu w Polsce, został doceniony także za granicą w Izraelu, Libanie jak i Japonii gdzie powstał oficjalny fan page artysty. Zagraniczne media zwróciły uwagę na wysoki, światowy poziom muzyki.

"KOVALCZYK BIG BAND PROJECT – LIVE"  to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne. 

Zaproponowana przez artystę muzyka jest bardzo współczesna, stanowi jednak wielki ukłon w stronę tradycji! Materiał koncertowy to wspaniałe brzmienia Big Bandów z przełomu lat 50. i 60., które były inspiracją muzyczną, połączone z nowoczesnymi i świeżymi brzmieniami funky, jazz i pop!  

Podczas koncertu usłyszymy również utwory takich światowych gwiazd jazzu jak Shirley Bassey czy Selena Jones oraz Moloko! 

To wszystko sprawia, iż koncerty KOVALCZYKA wraz z 10 - osobowym zespołem to muzyka, jakiej jeszcze nie było na polskim rynku!

Obecnie artysta promuje swój drugi singiel pod tytułem „Warsaw’s Calling”,który jest trochę przewrotna piosenka o mieście Warszawa, do której słowa napisał zainspirowany kultowym filmem Hannesa Stohra „Berlin Calling”. 

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca siedzące:
60 zł - I miejsca
45 zł – II miejsca

Miejsca stojące:
30 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

Bilety
Sprzedaż zakończona.