EnglishEnglish
 
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Noam Vazana (Izrael)

Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Noam Vazana (Izrael)

wt., 5 marca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Noam Vazana wschodząca gwiazda muzyki ladino zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Ethno Jazz Festival zaprasza 5 marca do Starego Klasztoru na koncert fascynującej wokalistki Noam Vazana.  Pochodząca  z Izraela artystka śpiewa w zapomnianym języku Żydów Sefardyjskich - ladino, który propaguje na całym świecie, dobrze znana publiczności Ethno Jazz Festivalu - Yasmin Levy.

Noam Vazana to fascynująca wokalistka, łącząca bliskowschodnie i północno-afrykańskie mieszanki z własnymi przebojowymi kompozycjami.  To artystka, której w śmiały sposób udaje się połączyć hipnotyzujący śpiew z grą na fortepianie i puzonie.

Noam wygrała nagrodę sefardyjską w 2017 roku i często porównuje się ją do charyzmatycznych głosów, takich jak Nina Simone czy Mercedes Sosa. 
Vazana zadebiutowała ostatnią wersją Love Migration, która znalazła się na szczycie 20 najlepiej sprzedających się albumów iTunes w roku 2015. Wystąpiła na najbardziej prestiżowych światowych festiwalach jazzowych m.in: Jazzahead DE, North Sea Jazz Festival NL, TEDx NL, Roccella Jazz IT, Tanjazz MA, Caux Intl. Peace Conference CH, Spotkanie muzyczne NL & more.


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

45 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu

Miejsca stojące:

30 zł – przedsprzedaż
35 zł – w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.