EnglishEnglish
 
Ethno Jazz Festival: Narcotango

Ethno Jazz Festival: Narcotango

wt., 9 września 2014, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Narcotango – kolejna gwiazda elektrotango z Buenos Aires zagra we Wrocławiu!

Po entuzjastycznie przyjętym koncercie Bajofongo Tango Club czas na wizytę kolejnej gwiazdy elektrotango z Agentyny na Ethno Jazz Festivalu!

Pasja i erotyka, tradycyjne tango i elektronika. Pulsujące dźwięki z ulic Buenos Aires. Carlos Libedinsky & Narcotango. Wyjątkowy projekt muzyczny zagości w Sali Gotyckiej już 9 września w ramach pestiżowgo cyklu „Muzyka Świata w Starym Klasztorze”.

„NARCOTANGO jest niczym głęboki uścisk, w którym złączone są tango i elektroniczna muzyczna atmosfera naszych czasów (…) Gdy kilka par pozostaje jeszcze na parkiecie, pojawia się magia milongi, kiedy ciała zmęczone wielogodzinnym tańcem nie chcą uznać końca wieczoru, w jednym z takich momentów narodziło się NARCOTANGO. W tym momencie zacząłem sobie wyobrażać muzykę, do której pragnąłem tańczyć i oglądać innych tańczących, bo narkotyczna moc tanga potwierdza, że kto raz wkroczył w ten świat, już go nie opuści, bo tango jest jak narkotyk prowadzący do niezwykłego, zmysłowego i silnego uzależnienia”. Carlos Libedinsky 

Carlos Libedinsky to muzyk, kompozytor, aranżer, piosenkarz i gitarzysta. Jego projekt muzyczny Narcotango zalicza się do czołowych argentyńskich przedstawicieli „tanga elektronicznego”, znanego w Polsce z występów Gotan Project. W przeciwieństwie jednak do nich, składa się on z rodowitych Argentyńczyków, żyjących na co dzień i grających w Buenos Aires, a sam Carlos Libedinsky łączy zamiłowanie do elektronicznych nowinek z tradycyjnym tangiem, którego jest instruktorem. 

Zapraszamy na pasjonujące spotkanie z tangiem w fenomenalnej oprawie muzycznej i wizualnej.

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca siedzące:
100 zł – I miejsca (bliżej sceny)
75 zł – II miejsca (miejsca oddalne od sceny oraz miejsca boczne)

Miejsca stojące (tańczące):
50 zł – wejściówka

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.