EnglishEnglish
 
Ethno Jazz Festival: The Webb Sisters

Ethno Jazz Festival: The Webb Sisters

wt., 11 marca 2014, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

The Webb Sisters

wokalny duet znany z koncertów Leonarda Cohena wystąpi w Synagodze!

 

Ethno Jazz Festival zaprasza 11. marca do Synagogi Pod Białym Bocianem na wyjątkowy koncert, adresowany do fanów zarówno znakomitej wokalistyki i instrumentalistyki, jak i kobiecej urody i wdzięku. 

Po raz pierwszy w Polsce na solowym koncercie wystąpi duet, znany na całym świecie z anielskich głosów towarzyszących Leonardowi Cohenowi od lat w jego występach, a mianowicie The Webb Sisters.  

Dynamiczne, ekspresyjne, a zarazem harmonijnie wykonane utwory przy dźwiękach gitary i harfy przenoszą słuchaczy w świat folku i folk-jazzu rodem z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

The Webb Sisters wydały trzy albumy, występowały przed milionową publicznością na całym świecie towarzysząc Leonardowi Cohenowi, nieodmiennie zafascynowanemu ich pięknem, talentem i wrażliwością muzyczną, śpiewały dla Księżniczki Anny i Królowej Elżbiety. Ponadto zostały zaproszone przez Stinga do gościnnego występu  na jego albumie "If On a Winter's Night..". 

Kiedy nie są w trasie z Leonardem Cohenem, Webb Sisters znajdują czas  aby występować z wieloma innymi znakomitymi artystami: Jamie Cullum'em, Rufusem Wainwrightem, Gotye, Jasonem Mraze'em, Katie Melua i innymi. 

Ostatnio weszły do studia nagrań, by zrealizować swój kolejny album, którego premiera będzie miała miejsce na wiosnę 2014 r.

http://www.youtube.com/watch?v=mSy_e7pw95Q
http://www.youtube.com/watch?v=ITpknjv1Dsc
http://www.youtube.com/watch?v=ViRdiIHyT6Q

Bilety:
100 zł – I miejsca
75 zł – II miejsca
50 zł – III miejsca
35 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.