EnglishEnglish
 
Face The Music - before ifestival: Borgore

Face The Music - before ifestival: Borgore

pt., 2 sierpnia 2013, 22:00

SQ Klub
ul. Półwiejska 42
61-888, Poznań
sprzedaż zakończona
Opis

 

Mamy nadzieję, że zdążyliście zatęsknić za mocną dawką bass’u, bo BORGORE powraca do Polski! Izraelski producent wystąpi 2. sierpnia w poznańskim klubie SQ oraz 3.08. w klubie Forty Kleparz w Krakowie – wszystko w ramach Waszego ulubionego cyklu Face The Music!

Dodatkowo, wizyta BORGORE w naszym kraju to podwójne before party i przedsmak trzeciej edycji ‘i festivalu’, który odbędzie się 16 sierpnia w gdańskim CSG! 6 sierpnia w sopockim Sfinks700, również na rozgrzewkę przed festivalem, wystąpi XXYYXX!

BORGORE aka Asaf Borger to jedno z największych odkryć światowej sceny elektronicznej w ostatnich latach. Jego album 'Gorestep Vol. 1', który zachwycił wszystkich w 2009 roku, wywarł ogromny wpływ na dubstep. Artysta wydawał w ramach takich wytwórni, jak: Shift Recordings, Terminal Dusk, Trill Bass, Zaudio i Mad Decent. Gwiazda najważniejszych i największych festiwali, może się pochwalić występami na całym świecie… już wkrótce będziecie mogli na własnej skórze przekonać się o jego fenomenie!

Więcej o Borgore znajdziecie na:

www.facebook.com/Borgore
http://buygore.com/

Sponsorem cyklu Face The Music jest marka House.

Bilety:
25zł - przedsprzedaż 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.