EnglishEnglish
 
Face The Music: Blackout Night - Black Sun Empire, The Upbeats, MC Codebreaker

Face The Music: Blackout Night - Black Sun Empire, The Upbeats, MC Codebreaker

pt., 18 października 2013, 22:00

Klub Basen
ul. Marii Konopnickiej 6
00-491, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Noc BLACKOUT po raz pierwszy w Polsce! Impreza pod szyldem cyklu Face The Music oraz wytwórni, w której wydają najlepsi producenci ciemnych odmian d’n’b, odbędzie się 18 października w warszawskim klubie Basen. Tego dnia na jednej scenie wystąpią dwie niesamowite gwiazdy: Black Sun Empire oraz The Upbeats! Razem z nimi zaprezentuje się Codebreaker MC.

BLACK SUN EMPIRE to pochodzący z Holandii bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku, ale dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań wyklarowali swój styl i zaczęli działać jako BSE. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Na koncie mają liczne single oraz cztery kompletne albumy, którymi zapracowali sobie na uznanie sięgające daleko poza granice Niderlandów!

Więcej o Black Sun Empire na stronach:

www.blacksunempire.com
www.facebook.com/blacksunempire

THE UPBEATS

Ich pierwsze produkcje D'n'B ujrzały światło dzienne w 2001 roku. Najnowszy, czwarty album wydali pod skrzydłami trio Noisia, co możemy łatwo usłyszeć w każdym wyjątkowym utworze na krążku. Wcześniej współpracowali z wieloma innymi artystami i wytwórniami, jak na przykład Ed Rush & Optical, Bad Company, State of Mind, Bassnectar.

Więcej o The Upbeats:

www.theupbeats.co.nz
www.facebook.com/theupbeats

To nie koniec - line up imprezy wkrótce uzupełnią polscy DJs!

Bilety
Sprzedaż zakończona.