EnglishEnglish
 
Face The Music: Calyx i TeeBee + MC AD

Face The Music: Calyx & TeeBee + MC AD

sob., 20 kwietnia 2013, 21:30

Klub Basen
ul. Marii Konopnickiej 6
00-491, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Cykl Face The Music znowu rozpieszcza! Agencja Illegalbreaks oraz marka House zapraszają już w marcu i kwietniu na imprezy z najgorętszymi producentami ostatnich tygodni – Calyx & TeeBee! 

Razem z gwiazdą na scenie pojawi się MC AD!

Historia CALYX & TEEBEE przeplata się już od 1998 roku. Po kilku latach przynależności do tej samej wytwórni (Moving Shadow) w 2004 wystartowali z wspólnymi produkcjami. Pierwsze z nich, „Follow The Leader” i „Cyclone”, szybko zebrały niemałe pochwały.

W 2006 wydali „The Quest” - jeden z najbardziej znaczących utworów w historii duetu, wkrótce po nim światło dzienne ujrzało „The Shape Of Things To Come”. Rok później wypuścili swój wspólny, debiutancki album zatytułowany „Anatomy”. Krążek osiągnął rekordowe wskaźniki sprzedaży i zapewnił gwiazdom silną pozycję na scenie d'n'b.

Trudno było nie zauważyć niezłego zamieszania, jakie Calyx & TeeBee zrobili wokół siebie po ukazaniu się fenomenalnych produkcji z nowego albumu „All Or Nothing”, takich jak „Pure Gold” i „Elevate This Sound” - zapowiada się, że ich występy będą jednymi z ważniejszych wydarzeń roku!

Bilety
Sprzedaż zakończona.