EnglishEnglish
 
Face The Music: Calyx i TeeBee + MC AD

Face The Music: Calyx & TeeBee + MC AD

2013-03-08 - 2013-04-20

Wrocław, Kraków, Sopot, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Cykl Face The Music znowu rozpieszcza! Agencja Illegalbreaks oraz marka House zapraszają już w marcu i kwietniu na imprezy z najgorętszymi producentami ostatnich tygodni - Calyx & TeeBee! Chłopaki popiszą się występem w aż czterech miastach:

8.03. - Wrocław (klub Browar Mieszczański)
9.03. - Kraków (Forty Kleparz)
19.04. - Sopot (Sfinks700)
20.04. - Warszawa (klub Basen). 

Razem z gwiazdą na scenie pojawi się MC AD!

Historia CALYX & TEEBEE przeplata się już od 1998 roku. Po kilku latach przynależności do tej samej wytwórni (Moving Shadow) w 2004 wystartowali z wspólnymi produkcjami. Pierwsze z nich, "Follow The Leader" i "Cyclone", szybko zebrały niemałe pochwały. 

W 2006 wydali "The Quest" - jeden z najbardziej znaczących utworów w historii duetu, wkrótce po nim światło dzienne ujrzało "The Shape Of Things To Come". Rok później wypuścili swój wspólny, debiutancki album zatytułowany "Anatomy". Krążek osiągnął rekordowe wskaźniki sprzedaży i zapewnił gwiazdom silną pozycję na scenie d'n'b.

Trudno było nie zauważyć niezłego zamieszania, jakie Calyx & TeeBee zrobili wokół siebie po ukazaniu się fenomenalnych produkcji z nowego albumu "All Or Nothing", takich jak "Pure Gold" i "Elevate This Sound" - zapowiada się, że ich występy będą jednymi z ważniejszych wydarzeń roku!

Więcej o duecie znajdziecie na ich stronach:
http://www.facebook.com/CalyxTeeBee
http://www.ramrecords.com/artists/205-calyx-a-teebee

Sponsorem cyklu Face The Music jest marka House.

Bilety
Sprzedaż zakończona.