EnglishEnglish
 
Face The Music: Camo i Krooked + Wrec MC

Face The Music: Camo & Krooked + Wrec MC

niedz., 10 listopada 2013, 22:00

Klub Basen
ul. Marii Konopnickiej 6
00-491, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Stolico! Już 10 listopada, dokładnie rok po warszawskiej edycji Hospitality, zagrają dla Was najgorętsze obecnie gwiazdy wytwórni Hospital - CAMO & KROOKED! Razem z nimi na scenie pojawi się Wrec MC.

Impreza odbędzie się w ramach cyklu Face The Music oraz trasy promującej najnowszy album duetu "Zeitgeist", który ukaże się 28 września. Single „All night” i "Move Around" zapowiadające krążek pokazały, jak świetnych produkcji możemy się spodziewać!

W skład austriackiego duetu Camo & Krooked wchodzą Reinhard Rietsch i Markus Wagner. Współpraca na dobre rozpoczęła się w 2007 roku, aby w zaledwie 3 lata później zaprowadzić ich do najsłynniejszej wytwórni drum'n'bass - Hospital Records. Trackami takimi jak "Climax" czy "Turn Up The Music" udowodnili, że potrafią odnaleźć się w różnorodnych klimatach.

Wcześniejszy album, "Cross The Line", przyniósł chłopakom aż trzy (!) nagrody podczas Drum & Bass Arena Awards 2011 - dla najlepszych producentów oraz za najlepszy klip i album. Już rok później wydali krążek z remixami "Between The Lines".


Więcej o artystach na stronach:

www.facebook.com/CamoKrooked
www.hospitalrecords.com


Sponsorem cyklu Face The Music jest marka House:

www.house.pl
www.facebook.com/house.clothing

Organizator: www.illegalbreaks.com

Bilety
Sprzedaż zakończona.