EnglishEnglish
 
Face The Music: DANGER live

Face The Music: DANGER live

pt., 22 marca 2013, 21:00

Klub Sfinks700
ul. Mamuszki 1
81-729, Sopot
sprzedaż zakończona
Opis

DANGER kolejną gwiazdą cyklu Face The Music! Już w marcu zapraszamy Was do Sopotu (22.03., klub Sfinks700) oraz Poznania (23.03., Eskulap) na porywające wydarzenie, którego gwiazdą będzie francuski fenomen muzyki elektronicznej!

Sugerując się jego stronami, DANGER jest jak machina wojenna wytaczająca oszałamiające i niezapomniane show, w którym mieszanka dźwięków i efektów wizualnych wprowadza unikalną atmosferę. Pod jego rzeczywistym nazwiskiem - Franck Rivoire – kryje się francuski artysta, który już w młodości zakochał się w muzyce i zaczął grę na pianinie oraz saksofonie.

Był częścią zespołu jazzowego i punkowego, pracował też jako profesjonalny grafik, aż słusznie zdecydował się opublikować pierwsze tracki na jednym z portali internetowych. Już w 2007 należał do wytwórni Ekler'o'shock.

Poza genialnymi produkcjami autorskimi, uznanie i posłuch wśród fanów zyskał także dzięki remiksom dla takich artystów, jak La Roux, Estelle feat. Kanye West, Black Eyed Peas czy Midnight Juggernauts.

Utworów Danger'a są zatytułowane zgodnie z godziną, o której zostały ukończone (poza „88:88”, które odnosi się do niezaprogramowanego zegara cyfrowego). Jego znakiem rozpoznawczym są też niesamowite występy – czarna maska, wizualizacje i efekty świetlne podane ze zniewalającą muzyką.

Więcej o artyście znajdziecie na jego stronach:
www.facebook.com/2emeDanger
www.myspace.com/2emedanger

Sponsorem cyklu Face The Music jest marka House.

Bilety
Sprzedaż zakończona.