EnglishEnglish
 
FEEL i zwycięska drużyna programu BITWA NA GŁOSY

FEEL & zwycięska drużyna programu BITWA NA GŁOSY

niedz., 23 października 2011, 19:00

Dom Muzyki i Tańca
ul. Gen. De Gaulle'a 17
41-800, Zabrze
sprzedaż zakończona
Opis

Zespół założony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupichę.

Feel zdobył wiele nagród muzycznych łącznie z Nagrodą Muzyczną Fryderyk, Telekamery oraz Superjedynki.

Pod koniec 2007 maja w katowickim klubie Dekadencja grupa nakręciła teledysk do pierwszego singla "A gdy jest już ciemno". Na klipie oprócz muzyków wystąpiła tancerka Aneta Piotrowska, znana z programu TVN Taniec z gwiazdami, natomiast reżyserem został Tomasz Bulenda. W czerwcu ogłoszono, iż zespół znalazł się w czołowej dziesiątce polskich wykonawców walczących na Sopot Festival.

Singel "A gdy jest już ciemno" ukazał się w sierpniu nakładem EMI Music Poland. Piotr Kupicha, autor, tak wypowiedział się na temat powstania utworu:Pomyślałem o dwóch osobach siedzących w barze, które mają problem, żeby do siebie podejść, porozmawiać, a może nawet bliżej się poznać. Dobrze jest usiąść w dużym pokoju czy kuchni, przymrużyć oczy i pomarzyć. Tak powstała ta piosenka.

Od 13 marca 2010 do 15 maja 2010, był uczestnikiem programu Tylko nas dwoje. Był tam nauczycielem wokalnym Anny Bosak. Zajął 3 miejsce.

W 2011 roku jego piosenka nagrana wraz z jedenastoma innymi artystami z okazji 10-lecia VIVA Polska - "Muzyki moc" otrzymała nagrodę VIVA Comet 2011 w kategorii najlepsze na VIVA-TV.pl

Od 5 marca do 7 maja 2011 roku, prowadził grupę z Katowic w programie Bitwa na głosy emitowanym na antenie TVP2. Wraz z grupą zajął 1. miejsce, a wygraną w postaci 100 tys. zł przeznaczył na budowę Hospicjum Cordis w Katowicach.

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:

25zł - promocja

Bilety
Sprzedaż zakończona.