EnglishEnglish
 
FISZ EMADE TWORZYWO

FISZ EMADE TWORZYWO

sob., 28 listopada 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Bracia Waglewscy powracają do Wrocławia i jako FISZ EMADE TWORZYWO wystąpią 28 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!

Przez lata FISZ i EMADE przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się, by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni  album pt. „MAMUT“ jest tego najlepszym przykładem. Obok utworów hiphopowych, tak charakterystycznych dla duetu, na płycie pojawia się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym i utwór śpiewany w towarzystwie chóru Ensemble Terrible. Ni małym zaskoczeniem jest dla słuchaczy udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel „PYŁ” oraz singiel „ŚLADY”, które przez sześć tygodni utrzymywały się na #1 miejscu Listy Przebojów Radiowej Trójki. Album MAMUT, wydany w 2014 roku, zdobył m.in. tytuł „Płyta roku 2014 – Polska” wg Gazety Wyborczej oraz został laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku elektronika/indie/alternatywa.

„To mogła być w tym roku najlepsza płyta z polskim hip hopem. Ale nie jest. ‚Mamut’ to album zdecydowanie wybijający się ponad jedną kategorię” – z uzasadnienia „Najlepszych płyt 2014 roku” wg recenzentów Interii.pl

 

„Płyta roku 2014 – Polska” wg Gazety Wyborczej: 1. miejsce
„Polska Płyta Roku” wg portalu Brand New Anthem: 3. miejsce
„Najlepsze polskie płyty 2014″ wg portalu T-Mobile Music: 4. miejsce
„Najlepsze płyty 2014 roku” wg recenzentów Interii: 9/10 punktów

Bilety
Sprzedaż zakończona.