EnglishEnglish
 
Frank Sinatra Golden Edition His Last Concert by Michał Bober

Frank Sinatra Golden Edition "His Last Concert" by Michał Bober

śr., 26 lutego 2020, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na drugi koncert z cyklu, w którym postanowiliśmy zaprosić wszystkich fanów “The Voice” w muzyczną podróż z repertuarem Franka Sinatry, która w 2020 roku odbywać się będzie pod nazwą "Frank Sinatra - Golden Edition".

Frank Sinatra po raz ostatni publicznie wystąpił w dniu 25 lutego 1995 roku. Był to występ dla 1200 osób na turnieju golfowym. W Palm Desert Mariott Ballroom Sinatra wykonał tylko sześć piosenek, a ostatnią z nich była "The Best Is Yet To Come". Oprócz utworów z jego ostatniego koncertu usłyszymy kilka przebojów, które towarzyszyły mu przez całą jego muzyczną karierę i na żadnym jej etapie nie traciły na swojej aktualności. To nie będzie smutny koncert! Chcemy wspominać Franka dokładnie 25 lat po tym, odkąd publiczność mogła po raz ostatni podziwiać wyjątkowy talent i osobowość niezapomnianego Franka.

Frank Sinatra był jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych artystów XX wieku. Aktor, producent, wokalista, z niezliczoną ilością nagród i ponad 150 milionami sprzedanych albumów. Przez wielu uznawany za najlepszego męskiego wokalistę w historii USA.

Bilety
Sprzedaż zakończona.