EnglishEnglish
 
Frank Sinatra - Golden Edition: My Mind of Broadway

Frank Sinatra - Golden Edition: "My Mind of Broadway"

śr., 29 stycznia 2020, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową propozycję! 

Postanowiliśmy zaprosić wszystkich fanów “The Voice” w muzyczną podróż z repertuarem Franka Sinatry, która w 2020 roku odbywać się będzie pod nazwą "Frank Sinatra - Golden Edition".

W cyklu składającym się z dziewięciu zupełnie nowych koncertów przygotowanych przez Michała Bobera z zespołem, znalazły się najpiękniejsze utwory Sinatry. Każdy koncert będzie nosił inny tytuł, każdy koncert to nowy, inny repertuar!

Pierwszy odbędzie się już 29 stycznia 2020 r. i nosi tytuł "My Mind of Broadway". 

Frank Sinatra był jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych artystów XX wieku. Aktor, producent, wokalista, z niezliczoną ilością nagród i ponad 150 milionami sprzedanych albumów. Niektórzy uznają go za najlepszego męskiego wokalistę w historii USA, jest jednym z symboli USA. 

"My Mind of Broadway" to koncert, w którym usłyszymy jego największe przeboje, które wykorzystywane były w musicalach, m.in. w broadwayowskich produkcjach i do dziś rozbrzmiewają na całym świecie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.