EnglishEnglish
 
French Express - French Music Showcase presents SebastiAn - Thomas Azier

French Express - French Music Showcase presents SebastiAn / Thomas Azier

sob., 27 września 2014, 20:00

Klub Basen
ul. Marii Konopnickiej 6
00-491, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

French Express - French Music Showcase jest pierwszym międzynarodowym showcase’em realizowanym w ramach Warsaw Music Week. Wydarzenie realizowane jest we współpracy z Instytutem Francuskim i Francuskim Biurem Exportu Muzyki. Celem showcase’u jest przybliżenie sylwetek nowych ciekawych artystów związanych z francuskim rynkiem muzycznym.

Sebastian
SebastiAn to naprawdę Sebastian Akchoté. Zasłynął remixem dokonanym dla Daft Punk i szybko wyrobił sobie markę na francuskiej scenie elektronicznej. Sebastian Akchote współpracował również z takimi gwiazdami jak Bloc Party, Klaxons czy też Uffie. Artysta od samego początku związany jest z wytwórnią Ed Banger i to jej nakładem w 2011 roku ukazał się  album zatytułowany Total. Renoma pozwoliła mu na zaproszenie na płytę kilku uznanych gości. Na albumie pojawiają się więc M.I.A. i Gaspard Augé z Justice.

Thomas Azier
Zdobywający coraz większą popularność artysta, grający mroczny, elektroniczny pop. Od dzieciństwa miał do czynienia z muzyką, grał na pianinie i komponował własne utwory. W 2012 roku nakładem jego własnej wytwórni - Hylas Records wydał dwie EPki Hylas 001 i Hylas 002. Dzięki tym wydawnictwom został zauważony i w krótkim czasie podpisał kontrakt z Universal Records i odbył trasę koncertową m.in. z Woodkid'em. Na początku roku ukazał się jego pierwszy album zatytułowany „Hylas”, który był owocem 5 ostatnich lat pracy.

Bilety
50 zł – pierwsze 100 sztuk
60 zł - cena regularna
70 zł - w dniu imprezy

źródło: materiały organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.