EnglishEnglish
 
Friday Jazz Night by Tomasz Wendt Trio - Jazz Jam Session

Friday Jazz Night by Tomasz Wendt Trio / Jazz Jam Session

pt., 8 września 2017, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Zapraszamy na drugi koncert z serii Tomasz Wendt i przyjaciele, tym razem Tomek do współpracy zaprosił Bogusława Kaczmara. 

Tomasz Wendt- sax
Grzegorz Piasecki- bass
Przemysław Jarosz- drums
Bogusław Kaczmar- Piano

Tomasz Wendt (ur. 3maja 1990 w Gdańsku) – polski kompozytor i saksofonista jazzowy. Laureat wielu nagród i wyróżnień (m.in. I Nagroda na VII Międzynarodowym Konkursie Improwizacj Jazzowej 2015 w Katowicach czy na festiwalu Jazz Nad Odrą 2013). Wyróżniony Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Został laureatem nagrody Fryderyka 2017 w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku.

Bogusław Kaczmar - Pianista i klawiszowiec, absolwent, a obecnie wykładowca Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

Laureat nagród w konkursach jazzowych, m.in. III Nagrody w „Konkursie na Indywidualność Jazzową” podczas 45-go Festiwalu „Jazz nad Odrą” we Wrocławiu. Współpracował i koncertował z wieloma artystami, big-bandami i orkiestrami, m.in.: Beatą Przybytek, Wojciechem Myrczkiem, Januszem Muniakiem, Bernardem Maseli, Marcinem Wyrostkiem, Martą Król, Gabrielą Gąsior i zespołem Holy Noiz, NOSPR, Operą Bytomską. Występował na wielu festiwalach muzycznych w Polsce i zagranicą. W wolnych chwilach lubi grać w piłkę nożną lub tenisa stołowego. Smakosz polskiej kuchni, koneser smaku dobrego rosołu.

Bilety
Sprzedaż zakończona.