EnglishEnglish
 
Friday Vertigo Night presents: Roy Benett Group

Friday Vertigo Night presents: Roy Benett Group

pt., 4 maja 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Muzyka Roy Bennet Group to energetyczna mieszanka muzyki funk, reggae, soul i r&b z przejawiającą się w aranżacjach harmonią jazzową. Prezentowany podczas koncertu repertuar gwarantuje show, podczas którego wykonywane są autorskie kompozycje z rekomendowanego przez Marka Niedźwieckiego i radiową Trójkę albumu ,,Positive Energy’’ oraz covery wielkich przebojów jazzu, soulu i reggae.

Wokalista zespołu to rodowity Jamajczyk na co dzień mieszkający w Londynie. Jego styl i sceniczna ekspresja wyraźnie nawiązują do muzycznych tradycji Jamajki, muzyki funkowej spod znaku Jamesa Browna, soulu czy R&B.

Niezwykła żywiołowość, charyzma i ogromna pozytywna energia wokalisty emanuje na cały band, który podczas koncertów tworzy na scenie prawdziwy muzyczny dynamit. To właśnie pojęcie najtrafniej charakteryzuje tą polsko-angielską, dziewięcioosobową formację, której frontmanem jest oczywiście Roy Bennett, a liderem basista Krzysztof Witkowski.

Bilety
Sprzedaż zakończona.