EnglishEnglish
 
Fundacja MMusic oraz Vertigo: Telderman Trio

Fundacja MMusic oraz Vertigo: Telderman Trio

śr., 27 marca 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Telderman Trio - holenderskie trio jazzowe. Zespół powstał w 2014, a założony został przez Rogiera Teldermana, uznanego przez stowarzyszenie Dutch Jazzbookers najbardziej obiecującym artystą jazzowym 2016 roku.

Rogier Telderman - fortepian
Grzegorz Piasecki - kontrabas
Tuur Moens- perkusja

Zespół powstał w 2014, a założony został przez Rogiera Teldermana, uznanego przez stowarzyszenie Dutch Jazzbookers najbardziej obiecującym artystą jazzowym 2016 roku. Pierwsza płyta wydana została w końcu 2014 i zawierała utwory z nurtu soulowego contemporary jazzu. Jazz w wydaniu tria zestawiony jest z nowoczesnymi akcentami muzyki rockowej, klasycznej oraz filmowej.

W skład tria wchodzą: Rogier Telderman - pianista, Guus Bakker/Grzegorz Piasecki - kontrabasista, Tuur Moens - perkusista. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.