EnglishEnglish
 
Gitarowy Rekord Guinnessa 2016: Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele

Gitarowy Rekord Guinnessa 2016: Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele

wt., 19 kwietnia 2016, 19:30

sprzedaż zakończona
Opis

PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE zagra we Wrocławiu!

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele przyłącza się do przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa i zaprasza na swój pierwszy koncert we Wrocławiu!

Miłośników małej hawajskiej gitarki, jak również miłośników starego dobrego rocka,  zapraszamy 19 kwietnia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na kolejne Rekordowe Jam Session - Gitarowe Przeboje Wszech Czasów, tym razem z ukulele w roli głównej!

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy  aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każde Show to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC „Highway to hell” lub „Billie Jean” Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterze PPNOU.

Robiąca duży hałas czwórka gości z Poznania (a nie piątka z Liverpoolu) z malutkimi instrumentami  sprawi,  że pogubisz kapcie w pląsach. Na ich koncertach zawsze należy spodziewać się niespodziewanego! Łamią konwenanse i kobiece serca.

Nazwy zespołu nie będziesz w stanie zapamiętać, ale ich koncertu nie zapomnisz nigdy!

W drugiej części wieczoru zapraszamy na tradycyjne już Rekordowe Jam Session prowadzone przez zespół HooDoo Band, na którym wspólnie z muzykami PPNOU zagramy Gitarowe Przeboje Wszech Czasów. Zapraszamy szczególnie osoby grające na ukulele, ale inne instrumenty strunowe też będą mile widziane! Będzie to próba generalna przed 1-majowym Gitarowym Rekordem Guinnessa, gdzie stworzymy specjalną sekcję ukulele dyrygowaną przez PPNOU!

https://www.youtube.com/watch?v=n8M32pwSo8k

Bilety
Sprzedaż zakończona.