EnglishEnglish
 
Gitarowy Rekord Guinnessa 2019: Gitarowe riffy i solówki wszech czasów

Gitarowy Rekord Guinnessa 2019: Gitarowe riffy i solówki wszech czasów

wt., 30 kwietnia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Gitarowe riffy i solówki wszech czasów przed Gitarowym Rekordem Guinnessa!

W ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2019 zapraszamy na specjalną odsłonę cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów!
30 kwietnia, w przeddzień próby ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Guinnessa, w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, zagramy gitarowe riffy i gitarowe sola, które na stałe zapisały sie w historii elektrycznej gitary i muzyki rockowej. 

Wieczór poprowadzi zespół  Marka " Stinga" Popowa, a wśród zaproszonych gości znajdą się czołowi gitarzyści - Janusz "Yanina" Iwański, znany z zespołu Maanam oraz współpracy ze Staszkiem Soyką, Marek Pająk z zespołu Vader, Jacek Krzaklewski z zespołu Perfect, Krzysztof Pełech - wirtuoz gitary klasycznej i inni, których podawać będziemy w miarę potwierdzania udziału w koncercie.

Zagramy sporo utworów, których nie graliśmy w poprzednich edycjach imprezy "Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów".
Będą gitarowe hity takich gigantów jak AC/DC, Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Toto, Lenny Kravitz, The Shadows i wielu innych.

Z polskich artystów zagramy numery Maanamu i Perfectu i będzie też parę niespodzianek!
Lista utworów jest długa i wciąż otwarta. 
Czekamy też na Wasze propozycje kandydatur do tytułu gitarowych riffów i solówek wszech czasów.

Przygotujcie się na solidne gitarowe granie późnych godzin nocnych, a 1 maja na wrocławskim rynku wspólnie spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa AD 2019!

Bilety
Sprzedaż zakończona.