EnglishEnglish
 
Grubson, Jamal

Grubson, Jamal

czw., 7 listopada 2013, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Grubson i Jamal w Eterze

To będzie prawdziwa energetyczna mieszanka! 7 listopada we wrocławskim klubie Eter zagrają Jamal i Grubson, co szczególnie ważne dla wszystkich fanów – w pełnym składzie koncertowym. Wydarzenie należy do jesiennego sezonu cyklu „wROCKfest.pl prezentuje”.

Grubson i Jamal to klasa sama w sobie. Koncert każdego z tych wykonawców już jest interesującą pozycją, a jeśli mają się oni pojawić na tej samej scenie jednego wieczora, możemy być pewni, że będzie to megawydarzenie – pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów reggae, dancehallu i hip-hopu. Czy trzeba jeszcze kogoś przekonywać? 

Jamal działa, z drobną przerwą, od 1999 roku. W czerwcu 2005 roku do sprzedaży trafił debiutancki album „Rewolucje”, za którzy zresztą zespół został nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - „Fryderyka”. W październiku 2008 r. pojawił się kolejny krążek - „Urban Discotheque”, z kawałkami takimi, jak „Słońca łan”, „Pójdę tylko tam” i „ Pull Up”. Nowa płyta Jamala jest już na ukończeniu i powinna pojawić się na sklepowych półkach na początku października tego roku.

Grubson to artysta, który zaczynał od hip-hopu, by następnie pójść w stronę reggae i dancehallu. Działalność artystyczną rozpoczął jeszcze w latach 90., od tamtej pory współpracował z wieloma formacjami i wykonawcami muzycznymi, w tym z East West Rockers czy Abradabem. Na koncie ma kilka nielegali i wydawnictw oficjalnych, wśród których największe sukcesy odniosły: wydana ponad 2,5 roku temu płyta „Coś więcej niż muzyka” oraz nagrany wspólnie z BRK krążek „Gruby brzuch”.

Bilety: 

42 zł – pierwsze 200 szt.,
48 zł – przedsprzedaż,
55 zł – w dniukoncertu
60 zł - miejsca siedzące ( balkon) – 60 zł

Bilety
Sprzedaż zakończona.