EnglishEnglish
 
Grzegorz Turnau z zespołem

Grzegorz Turnau z zespołem

niedz., 13 listopada 2016, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Grzegorz Turnau ponownie w Radiu Wrocław

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie publiczności, Grzegorz Turnau z zespołem ponownie zagości w Sali Koncertowej Radia Wrocław 13 listopada 2016 roku o godz. 18:00.

Sentymentalna podróż poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy” czy „Bracka”, której celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszych nagrań.  Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych, polskich muzyków takich jak: Robert Kubiszyn, Jacek Królik, Cezary Konrad czy Leszek Szczerba obfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles.

Grzegorz Turnau będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog spełniając nierzadko jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą podczas koncertu zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez Grzegorza. Dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą: 

Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian
Robert Kubiszyn/Łukasz Adamczyk – gitara basowa
Jacek Królik - gitary
Cezary Konrad – perkusja
Leszek Szczerba – saksofony
Michał Jurkiewicz – skrzypce, altówka, keyboard

Bilety
Sprzedaż zakończona.