EnglishEnglish
 
Hello My Sunshine

Hello My Sunshine

czw., 21 marca 2019, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Hello My Sunshine - koncert premierowy w Starej Piwnicy!

Mamy przyjemność zaprosić Was 21 marca do klubu Stara Piwnica na koncert premierowy zespołu Hello My Sunshine. Usłyszymy piosenki z debiutanckiego albumu „Wolno nam żyć wolno". Koncert rozpocznie trasę zespołu po całej Polsce, nie zabraknie też niespodzianek i gości. Wpadnijcie przywitać wiosnę z Hellołsami!

Zespół Hello My Sunshine gra w składzie: 

Bogna Jurewicz – wokal
Maciej Święcicki – gitara
Szymon Paduszyński  - gitara
Żenia Betliński – bass
Filip Laszuk - perkusja

Hello My Sunshine

Maciek i Bogna w czerwcu 2014 r. porzucili swoje dotychczasowe etatowe zajęcia i wyjechali na półwysep helski. Taka odskocznia miała dać im czas, aby przemyśleć dalsze plany na życie. W tym wysuniętym najdalej na północ zakątku Polski nadarzyła się okazja żeby wspólnie pomuzykować.

Po dwóch miesiącach nie było już wyjścia: musieli założyć zespół.

Nazwali się Hello My Sunshine, na cześć gospodarza u którego zamieszkiwali - prawdziwego Kaszuba, wielbiciela muzyki, aparycją zaskakująco przypominającego Johna Lennona - Mirka, który każdego dnia, po porannym piwku z kuzynem witał ich słowami "Hello my sunshine!", co wprawiało duet w znakomity humor.

Po powrocie zaprosili do współpracy kilku swoich przyjaciół – Żenie Betlińskiego, Filipa Laszuka i Szymona Paduszyńskiego.

Koncertowali po całej Polsce, aż w końcu nadszedł czas nagrać piosenki i wydać debiutancki album. Dzięki pomocy fanów zebrali odpowiednie fundusze na akcji crowdfundingowej zorganizowanej na portalu polakpotrafi.pl.

Do współpracy nad albumem zaprosili znanego i cenionego producenta muzycznego Marcina Borsa. Na płycie pojawili się również goście - Adam Sypuła (wokal) a także Michał Bąk (saksofon) z zespołu Happysad. Pomoc w warstwie lirycznej zaoferowali Jacek ”Budyń” Szymkiewicz oraz Katarzyna Jurewicz.


Ceny biletów

25 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.