EnglishEnglish
 
Historia Franka Sinatry vol. 4 - Best of Vegas

Historia Franka Sinatry vol. 4 - "Best of Vegas"

śr., 24 kwietnia 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na czwarty koncert z cyklu "Historia Życia i Twórczości Franka Sinatry"!

Usłyszymy największe przeboje Sinatry, który nagrywał i wykonywał je w Las Vegas na przestrzeni dziesięcioleci. W repertuarze usłyszymy m.in. "New York", "I've Got A World On A String", "For Once In My Life", "It Was A Very Good Year", "Something Stupid"

Wieczór poprowadzi Michał Bober z zespołem.

Michał Bober - wokal
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Sypień - bas
Adam Bławicki - sax
Szymon Rybitw - puzon
Dominik Gawroński - trąbka
Pan Tomasz Garbera - perkusja

Kiedy w 1941 roku Sinatra zadebiutował w filmie "Las Vegas Nights" był jedynie początkującym wokalistą śpiewającym z orkiestrą Tommy'ego Dorsey'a. 10 lat później, kiedy Sinatra po raz pierwszy wystąpił ze swoim programem w Desert Inn, był już wytrawnym i popularnym solowym artystą.

Przez następne cztery dekady Sinatra występował regularnie w Las Vegas, w znacznym stopniu przyczyniając się do tego, że z zakurzonego pustynnego miasta, Las Vegas przeistoczyło się w najpopularniejsze i ekskluzywne centrum rozrywki na świecie.

W koncercie "VOL. 4: Best of Vegas" usłyszymy największe przeboje Sinatry, który nagrywał i wykonywał je w Las Vegas na przestrzeni dziesięcioleci. W repertuarze usłyszymy m.in. "New York", "I've Got A World On A String", "For Once In My Life", "It Was A Very Good Year", "Something Stupid" i wiele innych.

Bilety
Sprzedaż zakończona.