EnglishEnglish
 
Historia Franka Sinatry vol. 6 - Duets

Historia Franka Sinatry vol. 6 - "Duets"

śr., 19 czerwca 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na szósty koncert z cyklu "Historia Życia i Twórczości Franka Sinatry"!

Frank Sinatra na przestrzeni dziesięcioleci występował na scenie z wieloma artystami i pozostawił po sobie wiele utworów nagranych w duecie z takimi artystami jak Aretha Franklin, Barbara Streisand, Luther Vandross, Liza Minelli, Charles Aznavour, i wieloma innymi. W 1993 roku, pod koniec kariery Sinatry, wydany został album z duetami, który sprzedany został w ponad 3 milionach egzemplarzy w USA. Nie wszystkie duety nagrane zostały podczas spotkania dwóch artystów w studio - część z nich mogła zostać zarejestrowana dzięki nowoczesnej technologii.

19 czerwca 2019 r. na scenie wystąpi Michał Bober wraz z zaproszonymi gośćmi: Natalią Szczypułą oraz Jakubem Luboińskim. W repertuarze szóstego koncertu "Historii Franka Sinatry" znalazły się takie utwory jak "Something Stupid", "The Girls From Ipanema", "I've Got A Crush On You", "How Do You Keep The Music Playin'" i wiele innych.

Wystąpią:

Michał Bober - wokal
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Sypień - bas
Adam Bławicki - sax, aranżacje
Szymon Rybitw - puzon
Dominik Gawroński - trąbka
Pan Tomasz Garbera - perkusja

Gościnnie:Natalia Szczypuła, Jakub Luboiński

Bilety
Sprzedaż zakończona.