EnglishEnglish
 
Historia Franka Sinatry vol. 7 - Radio Hits

Historia Franka Sinatry vol. 7 - "Radio Hits"

czw., 26 września 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na siódmy koncert z cyklu "Historia Życia i Twórczości Franka Sinatry"!

Frank Sinatra uznawany jest za nawybitniejszego amerykańskiego piosenkarza XX wieku. Ma na swoim koncie największą liczbę sprzedanych albumów w dziejach (ponad 150 milionów egzemplarzy). Utwory Artysty z takim dorobkiem w latach jego świetności zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów amerykańskich i światowych rozgłośni radiowych. Dlatego też w siódmym koncercie usłyszymy przeboje, które nie tylko dotarły do pierwszych miejsc list przebojów, ale przez wiele tygodni się na nich utrzymywały. W koncercie usłyszymy także utwory, które były nominowane lub nagrodzone przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej (Oskary), oraz Nagrodę Grammy. To będzie wieczór największych przebojów Franka Sinatry!

Koncert poprowadzi wokalista Michał Bober wraz z sześcioosobowym zespołem.

Aranżacje: Adam Bławicki

Bilety
Sprzedaż zakończona.