EnglishEnglish
 
Historia Franka Sinatry vol. 9 - Best Selling Songs

Historia Franka Sinatry vol. 9 - "Best Selling Songs"

czw., 28 listopada 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Historia Franka Sinatry vol. 9 - "Best Selling Song"

Zapraszamy na dziewiąty i przedostatni koncert z cyklu "Historia Życia i Twórczości Franka Sinatry", który będzie także podsumowaniem wszystkich comiesięcznych spotkań z twórczością Franka, które odbywały się od stycznia w Vertigo. 

"Best Selling Songs" to najlepiej sprzedające się utwory Franka Sinatry w historii. Koncert skonstruowany będzie na zasadzie listy przebojów, przygotowanej na podstawie oficjalnego rankingu "BBC Radio 2", opublikowanego z okazji 100. rocznicy urodzin Sinatry.  Będzie to zestawienie najbardziej dochodowych i tym samym najpopularniejszych piosenek Franka, które przyniosły największe dochody zarówno Artyście jak i całemu przemysłowi muzycznemu. 

Michał Bober postanowił zaprosić ponownie do tego koncertu wokalistkę - Natalię Szczypułę - która uświetni swoją obecnością koncert w kilku utworach. A jakie to będą utwory? Czy "My Way", "New York", "I've Got You Under My Skin", "The Way You Look Tonight", "Strangers In The Night" znalazły się w repertuarze koncertu 16 najlepiej sprzedających się utworów Sinatry? To będzie wieczór pełen zaskoczeń, wzruszeń i emocji na który gorąco zapraszamy!

Bilety
Sprzedaż zakończona.