EnglishEnglish
 
HooDoo Band

HooDoo Band

pt., 14 lutego 2014, 19:00

Impart
Sala Kameralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

W tegoroczne Walentynki zapraszamy do Impartu  na wyjątkowy koncert zespołu HooDoo Band. 

W październiku minionego roku zespół wydał album DVD&CD, zatytułowany "HooDoo Unplugged". Wydawnictwo to zawiera nagranie z koncertu, jaki ponad 2 lata temu odbył się również w Imparcie. Walentynkowy występ młodej grupy wrocławskich muzyków będzie więc powrotem do miejsca, w którym nagrano fantastyczny koncert, co z pewnością nie tylko muzycy, ale i publiczność na nim obecna, z przyjemnością wspominają do dziś. Jeśli Was tam nie było (albo byliście i chcecie ponownie wzruszyć się, a później zerwać do tańca), gorąco zapraszamy, abyście ten wyjątkowy wieczór spędzili z nami. Zapewniamy, że i tym razem koncert HooDoo Band będzie obfitował w utwory "bez prądu", ale także w energetyczne, elektryczne granie, z którego zespół słynie. Publiczność usłyszy zarówno autorskie, rythm'n'bluesowe utwory grupy, jak również hity takich mistrzów jak Stevie Wonder czy The Rolling Stones w ich własnych aranżacjach. Zespół zdradza, że podczas koncertu pojawi się na scenie również niespodzianka. Jeśli więc kochacie dobrą muzykę i świetną zabawę, widzimy się 14 lutego!

HooDoo Band to grupa szalenie energetycznych i piekielnie zdolnych muzyków młodego pokolenia. Dowodzi tego chociażby fakt, że ich debiutancki album w ciągu zaledwie trzech miesięcy zyskał status Złotej Płyty. 

W skład zespołu wchodzą:

Tomasz "Łoś" Nitribitt - voc/harp
Alicja Janosz - voc
Patrycja Lacina-Miarka - voc
Bartek Miarka - guitar
Bartosz "Mr.Shuffle" Niebielecki - drums
Piotr "Święty" Świętoniowski- keyboards
Andrzej "Stagracz" Stagraczyński - bass

   W 2011 roku zostali nominowani do prestiżowej nagrody Gazety Wyborczej „Warto“ i do nagrody Fryderyka w kategorii „Najlepsza Płyta Bluesowa“. Czytelnicy magazynu "Twój Blues" oraz portalu „Okolice Buesa“ przyznali im zaszczytny tytuł „Najlepszego Zespołu Bluesowego w Polsce“. Według ogólnopolskiej ankiety 'Blues Top" i ankiety "Okolic Bluesa", muzycy HooDoo Band zasłużyli również na miana: „Najlepszego Wokalisty“, „Najlepszego Gitarzysty“ oraz „Najlepszego Perkusisty“ w kraju. Występowali w finale konkursu „Sopot Top Trendy Festival“. Kilkakrotnie gościli w programach „Dzień Dobry TVN“ oraz „Pytanie na Śniadanie“. Tworzyli oprawę muzyczną do programu telewizji Polsat „On i Ona“. Zagrali mnóstwo koncertów i wystąpili na największych festiwalach bluesowych w kraju i za granicą, m.in. Rawa Blues (Pl), Suwalki Blues Festival (Pl), Jimiway Blues Fest (Pl), Blues Alive (Cz) i Blues Festiwal we Lwowie. Grupę coraz częściej doceniają takie autorytety jak Wojciech Mann (świetna recenzja płyty w „Polityce“) czy Jan Chojnacki (polecając płytę poprzez swoją inskrypcję). 

Zapowiedź DVD HooDoo Unplugged
http://www.youtube.com//watch?v=wcIuf1bYW-0

Koncerty, pliki audio

http://youtu.be/93D5suYpXwk
http://www.youtube.com/watch?v=o4OJrWVyJhg
http://youtu.be/AITV6mmiRoo

www.myspace.com/hoodooband
https://soundcloud.com/hoodoo-band-pl
www.facebook.com/hoodooband1

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.