EnglishEnglish
 
Hospitality

Hospitality

sob., 18 maja 2013, 20:30

sprzedaż zakończona
Opis

 

Po niesamowitej warszawskiej edycji, HOSPITALITY powraca do Polski! Agencja Illegalbreaks oraz Hospital Records z ogromną radością zapraszają na gdańską odsłonę kultowej imprezy, która odbędzie się 18. maja w wyjątkowych salach Centrum Stoczni Gdańskiej.

Na imprezie wystąpią największe gwiazdy legendarnej wytwórni:

*HIGH CONTRAST

Od ponad 10 lat zachwyca fanów i krytyków swoimi produkcjami, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych twórców z kręgu muzyki drum’n’bass. Przy niezliczonych sukcesach, warto wspomnieć chociażby o czterech wydanych albumach, występach na całym globie oraz współpracy z takimi artystami, jak Underworld i Adele.

*LONDON ELEKTRICITY

Pod tym pseudonimem kryje się Tony Colman – współzałożyciel słynnej Hospital Records, niezwykły artysta obecny na scenie D'n'B od połowy lat 90-tych, który odegrał znacząca rolę w rozwoju tego właśnie gatunku. LE jest odpowiedzialny za niejeden z utworów uznawanych za hymn Hospital'a - „Round The Corner” czy „Just One Second”. 

*NU:LOGIC (Nu:Tone & Logistics) 

Efekt współpracy dwójki braci znanych szerzej jako Nu:Tone i Logistics. 

Nu:Tone działa w Hospital od 2003. Na swoim koncie ma kilka albumów, którymi zasłużył sobie na uznanie fanów i innych producentów. 

Logistics daje o sobie znać już od 2004 roku. Niejedni twierdzą, że to on zapełnił lukę między liquid funk’iem i tanecznymi wariacjami drum’n’bass’owymi. 

*METRIK

Najnowsza zdobycz słynnej brytyjskiej wytwórni może pochwalić się także produkcją pod skrzydłami Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio. Znany z imponujących występów na całym świecie, zdobywa fanów chwytliwymi melodiami. 

Dodatkowo, na scenie pojawią się znakomici MCs: Dynamite & Texas. Więcej o samych artystach, zdjęcia oraz biografie znajdziecie na stronach:

www.hospitalrecords.com, www.facebook.com/hospitalrecords

Bilety:

I pula: 65 zł
II pula: 69 zł
III pula: 75 zł

w dniu imprezy: do 23:00 79 zł / po 23:00 85 zł 

bilet VIP: 

I pula: 99 zł
II pula: 120 zł 

*Bilet VIP to gwarancja wejścia na strefę "balkonu", gdzie dostępny będzie osobny bar bez kolejek, miejsca siedzące, świetny widok na główną scenę oraz 2 drinki lub 2 piwa w cenie wejściówki.

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.