EnglishEnglish
 
Hospitality

Hospitality

sob., 10 listopada 2012, 20:30

Soho Factory
ul. Mińska 25
03-808, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Zaczynamy wielkie odliczanie! Hospitality - masywna impreza pod szyldem jednej z najbardziej znanych wytwórni drum and bass na świecie startuje już 10 listopada w Soho Factory w Warszawie!

Jeśli jesteś DJ'em i uwielbiasz muzykę spod szyldu angielskiego labelu, powinieneś ucieszyć się podwójnie – w związku z wydarzeniem, agencja Illegalbreaks, Radio Czwórka oraz Hospital Records przygotowały dla Ciebie wyjątkowy konkurs. Do zdobycia szansa występu na evencie oraz dodatkowo prestiżowa obecność Twojego mixu na podcaście Hospital i możliwość zagrania na antenie radiowej Czwórki! Jedyne co musisz zrobić, to do 10 października przesłać przygotowany przez siebie mix, przeczekać głosowanie i wypatrywać ogłoszenia wyników.

Wszystkie informacje oraz kompletny regulamin konkursu dostępny jest na stronie: 
www.illegalbreaks.com/en/konkurs-dj-zagraj-na-hospitality

W wyjątkową noc, 10 listopada, na polskiej edycji Hospitality wystąpią:

* HIGH CONTRAST

Od ponad 10 lat zachwyca fanów i krytyków swoimi produkcjami, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych twórców z kręgu muzyki drum’n’bass. Przy niezliczonych sukcesach, warto wspomnieć chociażby o czterech wydanych albumach, występach na całym globie oraz współpracy z takimi artystami, jak Underworld i Adele.

* DANNY BYRD

Jeden z pierwszych artystów przyjętych pod skrzydła Hospital Records, łączy ze sobą elementy hip hopu, house’u i RnB razem z pełnymi emocji wokalami oraz d’n’b. Zdobywca wielu nagród, twórca hitów z pierwszych miejsc prestiżowych zestawień.

* S.P.Y.

Brazylijczyk, który szybko znalazł swoje miejsce na scenie europejskiej i światowej dzięki umiejętności przechodzenia od głębokich i ciemnych brzmień do tanecznych, wybuchowych utworów. Przez lata wydawał, między innymi, także w Spearhead, Soul:r, Metalheadz i Shogun Audio. 

* LOGISTICS

Daje o sobie znać już od 2004 roku, brat równie dobrze znanego Nu:Tone. Niejedni twierdzą, że to on zapełnił lukę między liquid funk’iem i tanecznymi wariacjami drum’n’bass’owymi. 

*FRED V & GRAFIX

Duet młodych, niezwykle utalentowanych i pracowitych chłopaków, jedna z najświeższych „zdobyczy” wytwórni Hospital Records. W najsłynniejszej wytwórni d’n’b zadebiutowali na albumie wydanym z okazji 15-lecia labelu.

Jako wsparcie dla DJ's zaprezentują się jedni z najlepszych MC's: Wrec, Dynamite

Bilety
Sprzedaż zakończona.