EnglishEnglish
 
Hunter

Hunter

czw., 5 marca 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

wROCKfest.pl zaprasza na długo oczekiwany we Wrocławiu klubowy koncert zespołu HUNTER! 5 marca spotykamy się na urodzinowej imprezie w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

W roku 2015 zespół Hunter obchodzi 30-lecie swojego istnienia.W związku z tym cały rok upłynie pod znakiem jubileuszowych koncertów klubowych i plenerowych. Będzie można na nich usłyszeć przekrój utworów z każdej płyty. Będzie to ukłon dla każdego z czterech pokoleń Fanów zespołu, od dziesięciu po pięćdziesięciolatków plus. Odbędą się one w specjalnej scenografii, zaskakujących zwrotach akcji, kostiumach a wszystko, w zależności od możliwości technicznych sal koncertowych, okraszone specjalnymi efektami świetlno-pirotechnicznymi.

Na część z koncertów zespół planuje zaprosić także wyjątkowych goś i specjalnych. Jubileuszowe koncerty będą jednocześnie promować wydawnictwo DVD w wersji elektrycznej, którego uzupełnieniem ma być planowane w drugiej połowie 2015 kolejne wydawnictwo DVD/CD, tym razem jednak po raz pierwszy w historii zespołu - w wersji akustycznej.

Bilety
Sprzedaż zakończona.