EnglishEnglish
 
HURT I HABAKUK

HURT I HABAKUK

czw., 24 marca 2011, 19:00

Klub Muzyczny Łykend
ul. Podwale 37/38
50-040, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

25 marca we wrocławskim klubied Łyken wystąpią Hurt oraz Habakuk. Dwa oryginalne, niebanalne i charakterne zespoły z czołówki polskiej alternatywy, to idealna propozycja koncertowa.

Hurt – ikona wrocławskiej sceny muzycznej, od trzynastu lat ewoluuje stylowo, jedyne, co się nie zmienia, to charakterystyczne dla zespołu teksty Macieja Kurowickiego: sięgające poza wyobraźnię, absurdalne, czasem ironiczne. W 2005 roku o Hurcie usłyszeli wszyscy dzięki piosence „Załoga G”, która utrzymywała się długo na pierwszych miejscach list przebojów rozgłośni radiowych, stając się tym samym hymnem wszystkich pragnących powrócić do lat dzieciństwa.

Habakuk – to jedna z najpopularniejszych formacji reggae w Polsce. Zespół istnieje od 1990 roku, ich muzykę można określić jako mieszankę różnych stylów – roots, rock, reggae, Dub. Do tej pory Habakuk wydał sześć krążków, które zyskały bardzo dużą popularność w kraju. Habakuk jako pierwszy zespół grał na polskim festiwalu Glastonbury w Anglii!

Bilety:

25zł - pierwsze 300 szt.
30zł - przedsprzedaż
35zł - w dniu koncertu

Bilety do nabycia także w punkcie sprzedaży Biletin                                   (Dlastudenta.pl ul. Świdnicka 19, Wrocław)

Ważna informacja! Koncert został przeniesiony do klubu muzycznego Łykend.

Bilety
Sprzedaż zakończona.