EnglishEnglish
 
Hypocrisy, Hate, Essence

Hypocrisy, Hate, Essence

śr., 10 kwietnia 2013, 19:00

Klub Kwadrat
ul.Skarżyńskiego 1
31-866, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

 

Knock Out Productions z przyjemnością prezentuje jedyny koncert w Polsce death-metalowego zespołu Hypocrisy. Szwedzi przyjadą do Polski w ramach europejskiego tourne i koncert w Krakowskim klubie „Kwadrat” odbędzie się w towarzystwie naszych zasłużonych załogantów z Hate oraz Duńskiego Essence.

HYPOCRISY (Szwecja) Death-Metal:

Hypocrisy to zespół dowodzony przez niezmordowanego Peter’a Tagtgren’a którego gościliśmy w Polsce w zeszłym roku dwukrotnie: raz na MetalFest w Jaworznie, raz z innym projektem, Pain. Tym razem Szwedzi przyjadą na ekskluzywny koncert w Krakowie prezentując to co w melodyjnym death-metalu najlepsze. Radzimy się nastawić na konkretną i solidną dawkę ekstremalnej muzyki z zarówno nadchodzącego albumu „End Of Disclosure” jak i największych hitów zespołu jak „Warpath” czy „Weed Out The Weak”.

http://www.hypocrisy.cc/
http://www.youtube.com/watch?v=BxEim1Li6ZY

Hate (Polska) Death-Metal:

Hate to czołówka przecież i tak bardzo mocnej Polskiej sceny metalowej. Zespół zwiedził świat w tą i tamtą grają z największymi klasykami gatunku (trasy u boku Rotting Christ, Mayhem czy Krisiun). Ich muzyka to death-metal w który czasem „przebija” się nastrój i agresja charakterystyczna dla black-metalu. Brutalnie i do przodu.

http://www.hate-metal.com/
http://www.youtube.com/watch?v=H6b9W8FDUyU

Essence (Dania) Thrash-Metal:

Koncert rozpocznie młoda aczkolwiek już rozpoznawalna ekipa Essence. Ich muzyka to thrash-metal a najnowszy album „Lost In Violence” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów tego stylu – jest szybko, agresywnie i co najważniejsze świeżo.

Bilety:
60zł - przedsprzedaż
70zł - w dniu koncertu 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.