EnglishEnglish
 
I Am Giant + CF98

I Am Giant + CF98

wt., 23 września 2014, 19:00
( Wejście od godz. 18:00 )


Klub Fabryka
ul. Zabłocie 23
30-701, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Agencje Go Ahead oraz Knock Out Productions zapraszają na koncerty grupy I Am Giant!

Muzycy wystąpią w Polsce na czterech koncertach: 21 września w Poznaniu (Pod Minogą), 22 września w Warszawie (Proxima), 23 września w Krakowie (Fabryka) i 24 września we Wrocławiu (Alibi).

Po intensywnej trasie koncertowej w Australii, Azji i Europie, zespół wraca z płytą „Science & Survival”. To drugi album w dorobku I Am Giant, następca debiutanckiego „The Horrifying Truth” z 2011 roku. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Forrester Savell, który współpracował już m.in. z zespołami Karnivool, Dead Letter Circus i Helmut. Płyta powstawała we Francji, Anglii i Stanach Zjednoczonych.

Płytę promuje singiel „Razor Wire Reality”, do którego teledysk można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=n3kzVvcVjiU. W najbliższym czasie zapowiadana jest też premiera klipu do drugiego singla – „Death Of You”. „Science & Survival” ukaże się w Polsce 29 lipca, nakładem Sony Music Poland.

Po świetnie przyjętym koncercie na Orange Warsaw Festival, jesienna trasa będzie pierwszą okazją do sprawdzenia w Polsce nowego materiału grupy na żywo!

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów:

55 zł - przedsprzedaż
65 zł - w dniu koncertu 

Bilety
Sprzedaż zakończona.