EnglishEnglish
 
ifestival

ifestival

pt., 16 sierpnia 2013, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Z wielką przykrością informujemy, że występ Pendulum DJ Set zapowiadany na tegoroczną edycję ifestival (16.08., Gdańsk) nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora. Pozostałe gwiazdy festiwalu: The Upbeats, Wilkinson + Visionobi, Gooral (premiera nowej płyty), Audio oraz Rockwell wstąpią bez zmian.

W związku z zaistniałą sytuacją cena biletów na to wydarzenie od dzisiaj wynosi 49 zł - cena ta obowiązywać będzie w przedsprzedaży oraz na bramce w dniu imprezy. Cena biletów VIP pozostaje bez zmian.
Dotychczas zakupione bilety można zwrócić lub zachować do wykorzystania podczas festiwalu - dla fanów, którzy wcześniej zakupili bilety w cenie 55zł lub 59zł, przy wejściu do klubu czekać będą kupony do wykorzystania w barach CSG, rekompensujące różnicę cen.
Opis

Zapraszamy wszystkich do tańca ;)

Trzecia odsłona gdańskiego święta D'n'B odbędzie się  już 16. sierpnia w klubie Centrum Stocznia Gdańska!

 

16 sierpnia w Gdańsku wystąpią dla Was:

GOORAL (live)!

Polska perełka festivalu zagra premierowy koncert z nowego albumu!.. Wiemy, że będzie gruba moc ;)

THE UPBEATS

Wow. Najnowszy, czwarty album wydali pod skrzydłami Noisia, co słychać :) Wcześniej współpracowali z wieloma innymi uznanymi artystami, jak np. Ed Rush & Optical, Bad Company, State of Mind, Bassnectar.


WILKINSON

Świeża zdobycz uznanej wytwórni Ram Records, wcześniej tworzył pod znakiem Hospital Records. Nie tylko własnymi produkcjami, ale też świetnymi mixami zyskał sobie przychylność takich artystów jak High Contrast, Skream czy Andy C.

AUDIO

To nie żarty. Muzyka Audio to jego wyjątkowa, specyficzna marka, pełna ciemnych i pokręconych tech-dźwięków, która nie raz zamieszała na parkietach.

..i to jeszcze nie wszyscy artyści i festival 2013.

 

Bilety:

49zł - przedsprzedaż

Bilety VIP:

79zł - I pula
99zł - II pula 

Wejściówka VIP upoważnia do wejścia na strefę "balkonu", gdzie dostępny będzie osobny bar bez kolejek, miejsca siedzące, świetny widok na głównąscenę; 2 drinki lub 2 piwa w cenie biletu.

Tak jak przy okazji poprzednich edycji, tak i w tym roku przygotowaliśmy kilka imprez „before i festiwal”:

2. sierpnia - BORGORE - SQ / Poznań,
3. sierpnia - BORGORE - Forty Kleparz / Kraków,

Sponsorem wydarzenia jest marka House.

www.house.pl
www.facebook.com/house.clothing

Organizator: Agencja Illegalbreaks

www.illegalbreaks.com

Bilety
Sprzedaż zakończona.