EnglishEnglish
 
IMANY

IMANY

pon., 15 kwietnia 2013, 20:00
( Wejście od godz. 19:00 )


Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że ze względu na przedłużający się remont w klubie Eter, koncert Imany we Wrocławiu zostaje przeniesiony do Hali Orbita. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

Ze względu na zmianę miejsca koncertu Imany we Wrocławiu i powiększeniem strefy miejsc siedzących do sprzedaży została przekazana dodatkowa pula specjalnych biletów, których zakup upoważni klientów, którzy zakupili poprzednio miejsca stojące do skorzystania z miejsc siedzących.

Zaznaczamy, że pula biletów specjalnych jest limitowana, a na koncert należy zabrać zarówno bilet na miejsce stojące, jak i bilet z dopłaty.

Za wszelkie wynikłe utrudnienia przepraszamy.
Opis

 

IMANY

Zjawiskowa, francuska wokalistka po wyprzedanych koncertach powraca!

 

Imany po Ayo i Zaz jest kolejną wokalistką zdobywającą ogromną popularność w Polsce! Historia Imany jest zupełnie nieprzeciętna, tak zresztą jak jej muzyka. Wszystko zaczęło się 3 lata temu, kiedy nieznana nikomu, wyjątkowej urody dziewczyna wylądowała w Paryżu. W małej walizce oprócz ubrań było tylko portfolio i płyta demo z 6 utworami. To był kluczowy moment w życiu Imany. Poprzednie 7 lat spędziła pracując jako modelka w Nowym Jorku. Imany porzuciła karierę w modellingu i zajęła się tym, co uważała za swoje prawdziwe powołanie – muzyką. Bez żadnego doświadczenia w showbiznesie, z dnia na dzień, ta pochodząca z wielodzietnej  rodziny afrykańskich emigrantów Francuzka postanowiła spróbować szczęścia w Paryżu. Z pomocą swojej siostry Fatou zaczęła dawać pierwsze koncerty. Jej zjawiskowy głos, mający w sobie melancholię przypominającą Tracy Chapman i klasę Billie Holiday szybko przysporzył artystce rzeszę wiernych fanów. Zaczęła występować w coraz bardziej prestiżowych miejscach i otwierała koncerty najbardziej znanych artystów – wystąpiła m.in. przed Angie Stone. Czasy, kiedy jako dziewczynka wstydziła się swojego głosu poszły na szczęście w niepamięć. Na jednym z koncertów Imany zainteresował się senegalski producent, który odkrył Ayo. To on dopomógł artystce w realizacji jej największego marzenia – nagraniu albumu. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę Shape of a Broken Heart. W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy. Jej debiutancka płyta pokryła się podwójną platyną w Polsce! Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek w Europie. Artystka w grudniu odwiedziła Polskę na 2 koncertach, które zostały wyprzedane do ostatniego miejsca! Teraz będzie szansa, aby ponownie zobaczyć tą zjawiskową wokalistkę.

Dyskografia:

2012 – The Shape of a Broken Heart
2012 – The Shape Of a Broken Heart & Acoustic Sessions

Bilety:

110zł - miejsca stojące
160zł - miejsca siedzące
50zł - dopłata do miejsca siedzącego - jedynie dla klientów, którzy uprzednio zakupili bilety na miejsca stojące. 

Źródło: Good Music Productions

Bilety
Sprzedaż zakończona.