EnglishEnglish
 
Improvision Quartet: Free-Folk-Jazz

Improvision Quartet: Free-Folk-Jazz

niedz., 21 stycznia 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Improvision Quartet

Free – Folk – Jazz

Będzie można usłyszeć kompozycje z najnowszej płyty kwartetu.

Skład: Szymon Klima, Dominik Wania, Adam Kowalewski, Przemysław Jarosz

Zespół Improvision Quartet w składzie: Szymon Klima, Dominik Wania, Adam Kowalewski oraz Przemysław Jarosz zaprezentuje nowo powstały niezwykły projekt „Free-Folk-Jazz”, będący połączeniem światów jazzu, klasyki, muzyki tradycyjnej i współczesnej. W programie koncertu znajdą się kompozycje nawiązujące do szeroko pojętej polskiej muzyki ludowej, które dzięki innowacyjnemu opracowaniu i połączeniu wielorakich stylów kreują świeże, odkrywcze brzmienie i nową jakość. „Hej od Krakowa” czy „Gąsacki” to tylko jedne z wielu twórczych interpretacji rodzimych melodii ludowych, które zabrzmią przed słuchaczami. Repertuar koncertu wzbogacony zostanie również o materiał z projektu „Lutosławski Retuned”, pomysłu Szymona Klimy.

Program koncertu przypadnie do gustu nie tylko odbiorcom zainteresowanym muzyką folkową, klasyczną i jazzem, ale również tym, którzy rozsmakowują się w ambitniejszych odmianach muzyki rozrywkowej. Projekt „Free-Folk-Jazz” jest wspaniałą alternatywą dla zubożałej jakościowo muzyki masowej i satysfakcjonującą opcją dla odbiorców odczuwających potrzebę obcowania z formami kultury wysokiej.

http://polish-jazz.blogspot.com/2017/12/improvision-quartet-free-folk-jazz-2017.html

Bilety
Sprzedaż zakończona.