EnglishEnglish
 
International Jazz Meeting: Hadasik i Friends i Espresso Doppio

International Jazz Meeting: Hadasik & Friends & Espresso Doppio

śr., 4 marca 2020, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy Państwa na jedyne tego typu wydarzenie we Wrocławiu, podczas którego na Scenie naszego klubu zderzą się kultury wielu krajów, będą rozbrzmiewać dźwięki melodii charakterystyczne dla słonecznej Italii, energetycznej Hiszpanii oraz sensualnej Kuby. Pozytywna energia płynąca od artystów, niebanalność brzmień oraz zawsze przyjazna gawęda w wykonaniu Michała Hadasika spowije cały ten projekt w niezapomniany, pełen artystycznych doznań wieczór. 

Na naszej Scenie pojawią się Nasi włoscy przyjaciele: Luigi Leoni & Espresso Doppio jako znany szerszej, wrocławskiej publice duet pod wdzięczną nazwą: Espresso Doppio.

Dołączą do nich przyjaciele Sceny pod Regałem oraz klubu Vertigo Jazz Club. Na skrzypcach i wokalu pojawi się Malwina Kulisiewicz, z nutą aktorską pojawi się Marek Sieradzki: aktor młodego nurtu niezależnego , związany z teatrem Polonia, teatrem Jeleniogórskim oraz teatrem F'art. Wieczór poprowadzi dyrektor wrocławskiej Sceny pod Regałem, Michał Hadasik. 

W repertuarze największe włoskie i kubańskie przeboje,nie zabraknie muzyki z pogranicza takich gatunków jak: GipsyJazz, Swing oraz Blues. Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Bilety
Sprzedaż zakończona.