EnglishEnglish
 
IRA akustycznie

IRA akustycznie

sob., 24 marca 2018, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

IRA- koncert akustyczny

Niespożyta muzyczna energia, szczerość wypowiedzi artystycznej i entuzjazm, którym zarażają swoją publiczność. Radio Wrocław zaprasza na akustyczny koncert zespołu IRA 24 marca o godz. 19.00 w Sali Koncertowej przy ul. Karkonoskiej 10.

IRA to polski zespół rockowy założony w 1987 roku w Radomiu. Największe sukcesy w dotychczasowej karierze zespołu przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych. IRA wróciła po 7 latach przerwy, wydając w 2002 roku album "Tu i teraz" i już na stałe zagościła na polskiej scenie muzycznej, wydając płyty, koncertując i zdobywając  serca publiczności.

Radio Wrocław miało już zaszczyt organizować koncert  zespołu IRA i kto pamięta, ten wie, że był to koncert niesamowity;)  1 czerwca 2007 roku zespół IRA zagrał na szczycie płonącego wieżowca „Poltegoru”. Muzycy wystąpili we Wrocławiu 90 metrów nad ziemią. Ekstremalny koncert pod hasłem „ROCK kruszy mury” zorganizowało właśnie Radio Wrocław. Na dach weszło, oprócz muzyków, tylko 50 osób. Biletów kupić się nie dało, były do wygrania na naszej antenie, ale tłumy i tak zgromadziły się przed wieżowcem. (http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/70773/Zespol-IRA-na-szczycie-plonacego-wiezowca-ZDJeCIA) 

Tym razem zapraszamy na koncert IRY nie mniej wyjątkowy, ale na szczęście już nie tak ekstremalny. Zespół w Sali Koncertowej Radia Wrocław zagra akustycznie swoje największe przeboje w nowych, wyjątkowych aranżacjach.

IRA  

Artur Gadowski – vocal
Wojtek Owczarek – perkusja
Piotrek Sujka – bas
Piotr Konca – gitara
Sebastian Piekarek – gitara

Bilety
Sprzedaż zakończona.