EnglishEnglish
 
Jacek Kawalec - Muzyczne Twarze

Jacek Kawalec - Muzyczne Twarze

niedz., 13 grudnia 2015, 19:00

Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5
50-072, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Agencja Echomusic Art Management oraz  Klubokawiarnia Mleczarnia we Wrocławiu zapraszają Państwa na niepowtarzalny koncert - Jacek Kawalec "Muzyczne Twarze" - show z dużą dawką humoru. 

Aktor, doskanale znany polskiej publiczności z wielu telewizyjnych produkcji m.in. "Ranczo", "Randka w Ciemno" , "Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", pokaże we Wrocławiu swoją muzyczną odsłonę a towarzyszyć mu będzie na fortepianie Julia Chmielnik - dyrygentka, kierownik muzyczny, trener dykcji i śpiewu, aktorka.

Jacek Kawalec - tak mówi o sobie:

Urodziny obchodzę razem z Lechem Walesą 29 września, bo urodziłem się (owszem) tylko parę lat poźniej w Warszawie. Pamietam więc nie tylko małe fiaty, ale nawet Syrenki i Trabanty, autobusem "Ogórkiem" jeździłem dwa przystanki z Placu Trzech Krzyży na Mokotowską do podstawówki, jak mi się nie chciało iść na piechotę. LO zaliczyłam na Saskiej Kępie (Prus). Potem mnie wywiało do Łodzi na studia aktorskie do Filmówki. Także dyplom mam (jakby co) od 30 lat. Troszkę się już zfatygował nawet. Oprócz tego mało poważnego zawódu, co go mam czarno na białym w dyplomie, zajmowałem się w życiu różnymi ważniejszymi rzeczami. Malowałem ludziom mieszkania, byłem szatniarzem, nosiłem cegły, układałem podłogi, pracowałem na farmie w Norwegi i w fastfoodzie w Nowym Jorku (na nocnej zmianie). Kiedyś udało mi się nawet parę zet zarobić na giełdzie ( ale już dawno wydałem). Tak więc rożne zajęcia. Pod tym względem jestem jak Irena Kwiatkowska. Żadnej pracy się nie boję. Z Paniią Ireną miałem zresztą zaszczyt grać przez10 lat w jednej sztuce i chyba tak mi się udzieliło. Dla tabloidów jestem nudny jak flaki z olejem - nie rozbijam sportowych bryczek, nie nadużywam, nie robię coming outów, bo nie mam z czego. Nawet na wakacje jeżdzę pod namiot. No same nudy. Od 29 lat mam tę samą żonę oraz dwoje dzieci. Cała trójkę kocham. Więcej grzechów nie pamietam. Jeśli jakieś były, to proszę o łagodny wymiar hejtu w necie i niech tak zostanie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.