EnglishEnglish
 
James Arthur

James Arthur

czw., 24 września 2015, 20:00
( Wejście od godz. 19:00 )


Klub Eskulap
ul. Przybyszewskiego 39
60-356, Poznań
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Osoby w wieku do lat 13 mogą przebywać na terenie koncertu wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w imprezie oraz dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa) - oświadczenie można pobrać klikając umieszczony w opisie wydarzenia poniżej. Opiekunowie uczestników młodszych niż 16 lat, a starszych niż 13 lat zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na koncert i osobistego odebrania po koncercie.
Opis

Good Music Productions

Prezentuje

ZNANY Z MEGAHITU ‘IMPOSSIBLE’ WOKALISTA POWRACA DO POLSKI NA KONCERTY!

JAMES ARTHUR

 

James Arthur to brytyjski wokalista i muzyk. Od 2005 roku udzielał się w wielu zespołach, później występował jako solowy artysta i stworzył własny projekt The James Arthur Band i James Arthur Project. W 2012 roku został zwycięzcą dziewiątego wydania brytyjskiego programu X-Factor. Po wygranej, singiel „Impossible” zadebiutował od razu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, sprzedając się w zawrotnej w liczbie ponad prawie 1,5 miliona kopii, przez co stał się najlepiej sprzedającym się utworem finalisty programu X-Factor w historii.  

Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w imprezie oraz dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). POBIERZ OŚWIADCZENIE


Jego ostatnie koncerty w Polsce wyprzedały się w ciągu kilku dni!

www.jamesarthurofficial.com

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.