EnglishEnglish
 
Janusz Radek i the Ants

Janusz Radek & the Ants

wt., 15 grudnia 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

JANUSZ RADEK z nową płytą w Starym Klasztorze! Znakomity wokalista i aktor JANUSZ RADEK nagrał płytę z autorskimi piosenkami i już w grudniu zaprezentuje ją wrocławskiej publiczności. Wspólnie  z zespołem THE ANTS wystąpią 15 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Janusz Radek udowadnia swoją nową płytą "POPOŁUDNIOWE PRZEJAŻDŻKI", że jego talent muzyczny nie ma właściwie granic. Oprócz tego, że jest świetnym wokalistą, udowadnia, że potrafi także pisać piękne piosenki. Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem swoimi piosenkami zaprasza do zupełnie innego świata. 

Miesiące rozmów i pracy Janusza z producentem płyty, Leszkiem Biolikiem, doprowadziły do takiego kształtu tego albumu. Rozmawiali o stylu, który nie jest związany tylko z czasem lub określoną lajfstailową grupą odbiorców, ale jakością brzmienia, melodyką i kompozycją. Mówili o charakterze w muzyce, który często jest ukryty w detalach nadających lekkości tym utworom. Materiał po mistrzowsku zmiksowany i zmasterowany przez Marcina Gajko pozwolił znaleźć odpowiednią warstwę plastyczną dającą spójność całej płycie. 

Nagrań dokonali wspaniali muzycy dobrani przez Leszka Biolika, który zagrał partie gitary basowej: Andrzej Rajski na perkusji, Bartek Kapłoński na gitarach i Michał Marecki na klawiszach. 

Gościnnie wystąpili też Maciek Gładysz na gitarze i wyśmienity puzonista Michał Tomaszczyk. Bardzo trudno jest nie docenić tej płyty, a jeszcze trudniej jest przestać jej słuchać.

Bilety
Sprzedaż zakończona.