EnglishEnglish
 
Jazz i Winter Spirit by Judyta Pisarczyk Ensemble - Swing Night

Jazz & Winter Spirit by Judyta Pisarczyk Ensemble / Swing Night

sob., 9 grudnia 2017, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Godzina 19:00 

Jazz & Winter Spirit by Judyta Pisarczyk Ensemble

Muzyka grana przez zespół to szeroko pojęty jazz, soul, r&b. Będzie można usłyszeć autorskie kompozycje i interpretacje utworów artystów, których członkowie zespołu Judyta Pisarczyk Ensemble słuchają na co dzień. Judyta Pisarczyk - wokal, Marek Tutko - instrumenty klawiszowe, Bogumił Eksner - gitara basowa, Michał Honisz - gitara elektryczna, Roman Majda - perkusja

Godzina 22:00

Michalak Swing Machine

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki swingowej, gdzie parkiet Vertigo stoi przed Państwem otworem.

 

Judyta Pisarczyk Ensemble - grupa przyjaciół z różnych stron Polski - Racibórz, Gorzów, Nysa, Kochanowice, Bytom - studenci i absolwenci Instytutu Jazzu w PWSZ w Nysie, gdzie się wszyscy poznali i dzięki czemu mogą współpracować muzycznie. Grupa powstała w tym roku z inicjatywy liderki, Judyty Pisarczyk. Na swoim koncie mają już nagrodę Grand Prix Ladies' Festival w Gdyni 2017, dzięki której 9 listopada 2017 zagrali koncert w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, który został nagrany i będzie wydany przez Polskie Radio na płycie. Są również finalistami tegorocznej edycji konkursu Jazz Juniors International Exchange (Hitch On Music Exchange).

Urszula Dudziak, przewodnicząca jury, tak określiła Judytę po jej konkursowym występie na Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2017: „Jak słuchałam Judyty Pisarczyk, cieszyłam się ogromnie, że rośnie nam nowa generacja świetnych wokalistek jazzowych. Judyta pięknie z wielką swobodą improwizuje i frazuje, jest perfekcyjna technicznie, czyli komplet szczęścia. Według mnie jest gotowa, żeby zająć czołowe miejsce na firmamencie naszej wokalistyki jazzowej.”

Judyta Pisarczyk zdobyła również III miejsce na 44 Konkursie Wokalistów Jazzowych Zamość 2017, a na początku października tego roku była gościem "LP Trójki" - audycji Programu 3 Polskiego Radia, prowadzonej przez Piotra Barona.

Muzyka grana przez zespół to szeroko pojęty jazz, soul, r&b. Będzie można usłyszeć zarówno autorskie kompozycje jak i własne interpretacje utworów artystów, których członkowie zespołu Judyta Pisarczyk Ensemble słuchają na co dzień i od których czerpią inspiracje.

Skład zespołu:

Judyta Pisarczyk - wokal, kompozycje
Marek Tutko - instrumenty klawiszowe
Bogumił Eksner - gitara basowa
Michał Honisz - gitara elektryczna
Roman Majda - perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.