EnglishEnglish
 
Jazz Day vol. 3 ZK - Collaboration feat. Marek Kądziela i Zakus

Jazz Day vol. 3 ZK - Collaboration feat. Marek Kądziela & Zakus

czw., 16 maja 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

To już kolejna trasa projektu stworzonego przez Macieja Kądzielę oraz Adama Zagórskiego. 

Tym razem artyści postawili na maksymalnie możliwy kontrast w ich sztuce, zapraszając artystów z dwóch odległych krańców muzycznej galaktyki. Mowa tu o ukraińskiej ikonie gitary basowej, jaką jest Igor Zakus, oraz bracie jednego z liderów zespołu Marku Kądzieli reprezentującego polską scenę awangardową. 

Igor Zakus jest bardzo ciekawą postacią ostawiającego pierwsze kroki na Europejskiej scenie Ukraińskiego Jazzu. Jest to przede wszystkim świetny kompozytor z bardzo wrażliwą słowiańską duszą artystyczną. Pokazuje on w swojej muzyce, piękno i delikatność wschodu, nacechowaną pięknymi lirycznymi melodiami oraz wrażliwością. 

Marek Kądziela natomiast, poprzez swoje agresywne podejście do gitary, niereformowalny styl improwizacji, a także szalony charakter kompozycyjny wnosi do projektu niespotykany dotychczas kolor, z którym cały zespół na nadchodzącej trasie koncertowej będzie się musiał zmierzyć. 

Jak sami widzicie … mieszanka wybuchowa ! 

Serdecznie Zapraszamy !

Bilety
Sprzedaż zakończona.