EnglishEnglish
 
Jazz on the rooftop vol. 2: Kuba Płużek

Jazz on the rooftop vol. 2: Kuba Płużek

pon., 19 września 2016, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Vertigo Jazz Club & Restaurant kolejny raz wychodzi poza mury ul. Oławskiej 13.

Tym razem, po raz drugi, spotkamy się we wspaniałym i unikatowym miejscu: Taras na Hotelu "Monopol" - Ul. Heleny Modrzejewskiej 2. "Monopol" to idealne miejsce dla muzyków grających w Vertigo, co sprawdziliśmy ostatnim razem zapraszając na taras zespół Kamila Pełki. Tym razem prezentujemy wyjątkowego artyystę - wystąpi: Kuba Płużek.

Kuba Płużek, autor debiutu roku "First Album" wg Gazety Wyborczej, finalista Montreux Piano Competiton, nominowany do Fryderyka 2015. 

Laureat wielu krajowych i międzynarodowych konkursów (poniżej). Obok autorskiej działalności kompozytorskiej i koncertowej współpracuje z gwiazdami polskiego i światowego jazzu.

Artysta zagra koncert solowy na dwóch instrumentach klawiszowych Fender-Rhodesa oraz Wurtlitzer, jedyni godnych elektro-akustycznych zastępcy fortepianów.

Odsłuch solowej płyty na stronie wydawcy:
http://v-records.pl/kuba-pluzek-eleven-songs/posluchaj-muzyki-i-kup-plyte/

Pod koniec II wojny światowej część handlowa hotelu uległa znacznym uszkodzeniom, odbudowano ją w 1961 i przeznaczono na ekskluzywną kawiarnię; w kawiarni "Monopol" bywała klientela wywodząca się z warstw zamożniejszych i ze świata artystycznego.

Bilety
Sprzedaż zakończona.