EnglishEnglish
 
Jazzowy Dzień Życzliwości - Vertigo w Cafe Równik

Jazzowy Dzień Życzliwości - Vertigo w Cafe Równik

czw., 21 listopada 2019, 20:00

Cafe Równik
Jedności Narodowej 47
50-258, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego.
Opis

Cafe Równik i Vertigo Jazz Club & Restaurant zapraszają na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 21 listopada (Dzień Życzliwości) w przestrzeni Cafe Równik. 

Tego dnia będzie można usłyszeć i zobaczyć Barbarę Piotrowską na wokalu, Pawła Lisieckiego na gitarze, Mateusza Maniaka na instrumentach perkusyjnych i Karola Wieczorka grającego na saksofonie. Koncert będzie nawiązywał do największych utworów jazzowych ale i nie tylko, we wspaniałych aranżacjach. 

Zysk z biletów będzie przeznaczony dla podopiecznych Cafe Równik i Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 

Cafe Równik prowadzi Stowarzyszenie zajmujące się terapią osób niepełnosprawnych intelektualnie, które kontynuują tu terapię mowy i myślenia przez pracę.

Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" działa nieprzerwanie od 2007 roku. Opiekuje się dziećmi w ich własnych domach, na całym Dolnym Śląsku. Dzięki temu rodzina razem z małym chorym jest u siebie. Do dyspozycji rodzin są pracownicy medyczni, niemedyczni i wolontariusze. To oni dbają o jak najwyższą jakość życia dziecka, a przede wszystkim, by nie towarzyszył mu ból. Walczą też ze strachem, przywołują radość i uśmiech, celebrują radość z najmniejszych rzeczy. Troską otaczani są także najbliżsi chorującego.  

Podopieczni Fundacji to dzieci z chorobami genetycznymi, neurologicznymi, metabolicznymi i onkologicznymi, a także te, które uległy nieszczęśliwym wypadkom. Pracownicy Fundacji są przy nich zawsze wtedy, gdy rodziny ich potrzebują – gdy trzeba uśmierzyć ból lub kontrolować działanie osłabionego organizmu. Pod opieką hospicjum jest nie tylko dziecko, ale również cała jego rodzina, bo pomoc jest holistyczna. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zapewnia zakup leków i materiałów medycznych, opiekę lekarzy i pielęgniarek, sprzęt medyczny, rehabilitację, opiekę psychologiczną, pomoc socjalną, grupę wsparcia dla rodziców po stracie dziecka.

Każdy z nas ma wpływ na to jak będzie wyglądało życie chorego dziecka i jego rodziny. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.